5 Simple Techniques For کلاس یوس

همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم، سوالات این آزمون ریاضی، هوش و هندسه هستند. بنابراین زبان بیشتر سوالات یوس، به زبان جهانی ریاضیات است که شامل اعداد و شکل‌ها و عملگرهای ریاضی است.

با سلام، اگر هدف اصلیتون قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی باشد، با توجه به سطح متوسط شما، بایستی از منابع یوس با درسنامه های فارسی_استانبولی و همچنین از کلاس یوس (خصوصی یا گروهی) استفاده کنید.

بازه زمانی شرکت در کلاس های یوس از اوائل فصل پاییز شروع و تا اواخر اسفندماه بطول میانجامد. زمانبندی ثبت نام امتحان یوس از بهمن ماه شروع شده و گاها به مدت یک الی دو ماه (تا فروردین ماه) بصورت مجزا نسبت به تاریخ اعلامی هر دانشگاه بطول میانجامد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مباحث ریاضی آزمون یوس کلیک کنید.

سوال نهایی: چرا یونی لند؟ چه ساکن تهران و کرج باشید و به دنبال کلاس حضوری یوس تهران باشید، چه ساکن اقصی نقاط کشور و بخواهید از کلاس یوس آنلاین یونی لند استفاده کنید، ممکن است نگران کیفیت آموزش‌ها باشید. چرا که بخش عمده ای از مخاطبان در مدرسه و آموزشگاه تجارب موفق و ناموفق از دوره‌های آنلاین و حتی حضوری داشته‌اند.

آیا امکان شرکت در کلاس یوس در شهرستان ها وجود دارد؟ بله. چه به دنبال کلاس یوس در تبریز باشید، چه کلاس یوس اصفهان ، چه کلاس یوس در کرج چه کلاس یوس در ارومیه چه کلاس یوس در شیراز و چه کلاس یوس اردبیل میتوانید به صورت آنلاین در کلاس های یوس ترکیه یونی لند شرکت کنید. کیفیت کلاس های آنلاین مانند کلاس های حضوری بالا است. امکان دریافت مشاوره و ثبت نام حضوری وجود دارد؟ بله. برای دریافت وقت مشاوره حضوری کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت اقدام نمایید. چرا به یونی لند اعتماد کنیم؟ برنامه جامع و شفاف آموزشی، کادر حرفه ای، سابقه درخشان و نماد اعتماد الکترونیکی به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

آزمون یوس به دلیل محبوبیتی که در سال های اخیر پیدا کرده، خصوصا در میان کشورهای ایران، آلمان و آذربایجان، در بسیاری از شهرها به جز شهرهای ترکیه نیز برگزار می شود.

ریاضی یوس هوش یوس هندسه یوس به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

حضور بهترین اساتید آزمون یوس : هدف ما از برگزاری دوره آمادگی یوس، ارائه بهترین خدمات ممکن است. بنابراین برای این دوره ها از بهترین اساتید یوس کمک گرفته ایم.

بله. برخی دانشگاه ها نمره یوس دانشگاه های دیگر ترکیه را نیز قبول دارند.

آزمون یوس ویژه داوطلبان از مقطع دیپلم دبیرستان برای پذیرش در رشته های مقطع لیسانس و همچنین پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاههای دولتی ترکیه می باشد.

آیا در طول مدت اجرای کلاس یوس، آزمونهای آزمایشی و پشتیبانی انتخاب رشته انجام میشود؟

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این پلن های مشاوره ای اینجا را کلیک کنید.  آزمون‌های آزمایشی+ تحلیل مدرسان+ تحلیل مشاوران

وب‌سایت یونی لند مبتنی بر فضای آنلاین نهایت تلاش خود را می‌کند تا با بهره گیری از به‌روزترین امکانات فضایی را ایجاد کند که تمام عزیزان از سرتاسر جهان بتوانند به بهترین امکانات آموزشی دسترسی پیدا کنند.

Recommended For You

About the Author: mohammadbaader

subscriber