Facts About کلاس یوس Revealed

سوالات خود را در زمینه تحصیل در ترکیه ارسال کنید. لغو پاسخ

ترانسفر تا محل آزمون‌ها (متقاضیان تا محل آزمون همراهی می‌شوند و سپس به محل اقامت بازگردانده خواهند شد.)

عضویت در خبرنامه جهت اطلاع از کارگاه، همایش های رایگان و تخفیف های مناسبتی در خبرنامه عضو شوید.

دانشجویان سراسر جهان می‌توانند در آزمون یوس شرکت کنند. بیشتر دانشجویان از آذربایجان، ترکمنستان، ایران، ترکیه، سوریه، آلمان، بلغارستان، افغانستان، قرقیزستان، و از قاره آفریقا هم تانزانیا، کنیا، مالاوی، مصر و تونس در این آزمون شرکت می‌کنند.

آیا این امکان وجود دارد که بتوانیم از منزل یا محل کار کلاس خصوصی داشته باشیم؟

داوطلبینی که احساس میکنند سطح ریاضی پایینی دارند و امکان دارد در رشته های پزشکی و یا دندانپزشکی دانشگاههای دولتی ترکیه قبول نشوند، میتوانند در بعضی از دانشگاهها بصورت بدون آزمون یوس پذیرش گرفته و ادامه تحصیل دهند.

متقاضیانی که می خواهند در آزمون یوس شرکت کنند و مهارت زبان ترکی را ندارند، باید در صورت لزوم در دوره ‌های آمادگی زبان ترکی شرکت نمایند و مهارت های لازم را کسب کنند.

به این منظور می‌توانید از کلاس های یوس حامی مهاجر یا خدمات تور یوس استفاده کنید.

برگزاری دوره آمادگی آزمون یوس در تهران و شهرستان : اگر در تهران هستید، به صورت حضوری در کلاس های یوس حامی مهاجر شرکت می‌کنید و اگر در شهرهای دیگر ایران هستید، می‌توانید به صورت آنلاین از خدمات دوره های آمادگی آزمون یوس حامی مهاجر بهره‌مند شوید.

شایان ذکر است کلیه فعالیت های آموزشگاه کاملا قانونی و تحت مجوز سازمان های ذی ربط است ما در گروه یوسلند در تلاشیم تا با توسعه آموزش و پرورش در عالی‌ترین سطوح بین‌المللی با ارائه دروس و ماژول‌های آموزشی به روز فرصت ساختن آینده ای روشن و چشم اندازی درخشان از پیشرفت و اشتغال را برای کشور و فرزندان عزیزمان فراهم آوریم.

تا بهترین خدمات رو به ما ارائه بدین .امیدوارم بتونیم جبران کنیم. تدریس اساتید واقعا بی نظیر .جزواتی که کار میشه خیلی دسته بندی شده و عالی هست.

آیا در طول مدت اجرای کلاس یوس، آزمونهای آزمایشی و پشتیبانی انتخاب رشته انجام میشود؟

شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص دوره های غیرحضوری آزمون یوس و هزینه آن با مشاوران یوسلند ارتباط برقرار نمایید. 

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Recommended For You

About the Author: mohammadbaader

subscriber